|
|
|
|
 |
George Sand
2000-02-07 15:21:22
|
38
|
"Veled vagyok Carl Solomon a sárga házban."
"Huszonöt felett, ne higyj senkinek!"
Üvöltés |
|
A hozzászólás:
 |
barka
2000-02-06 15:45:09
|
35
|
Georg Sand!
Igen, kedves George Sand, azok nevét említem, akikre Kornis gondolhatott, amikor Bayer Zsoltnak arról a bizonyos 5000 politikameghatározó értelmiségiről említést tett. Kornis és az általam említett hölgyek és urak között szerintem szoros eszmei kapcsolat áll fenn - akik a liberalizmus nevében (amihez - tisztelet a kivételnek - nem sok közük van) mindenkit, aki esetleg nem az ő véleményüket hangoztatja, leverni, ellehetetleníteni, megbélyegezni igyekeznek - és mivel Kornis számomra enyhén szólva nem rokonszenves, olyanok nevét írom le, akikkel Kornis feltételezéseim szerint egyetért. Itt van mindjárt - most ugrott be éppen - R. Székely Juliska, aki szintén oszlopos tagja lehet a Kornis által említett értelmiségi körnek. Természetesen tévedhetek, ez is benne van a pakliban.
|
|
Előzmény:
 |
George Sand
2000-02-05 12:10:57
|
33
|
A többiekét miért nem idézed? Csak a szerzőket és a címeket kellene kigyűjtened, nem kellene fáradnod a pasztázással!
Gyönyörű névsort állíthatnál össze, mindenki tanulságára és épülésére! Segítségül közlöm, hogy antológia jelent meg a jeles alkalomból, így kis fáradtságot takaríthaszt meg :->
Vagy csak azok nevét tudod említeni, akik nem számodra nem rokonszenvesek?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|