Keresés

Részletes keresés

riverain Creative Commons License 2000-02-06 06:34:10 152
Nekem viszont van egy kifogásom Lovas malajziai beszámolójával. Igaz, csak két hónapot töltöttem az országban. Ez pedig az, hogy Lovas, szerintem, a negatívumokkal szinte nem foglalkozik. De ezzel együtt, Lovas szinte az egyetlen újságíró ebben az országban, akit amikor olvasok, nem az az érzésem, hogy egy szar provincia egymásnak beszélő újságírói "nyilvánulnak meg". Olvass el egy két évvel ezelőtti R. Székely cikket és egy két évvel ezelőtti Lovas-cikket. Akkor mindent megért az ember.
A hozzászólás:
Polka Creative Commons License 2000-02-06 04:25:32 151
Kedves Esbetabá!

Ne haragudj, de miért gondolod hogy Tiborc és a "többiek" Lovas művének (műveinek) megkedveltetésén fáradoznak? Nem tartod annyira intelligensnek az olvasókat, hogy maguk döntsenek?

Én Lovassal először itt a Fórumon találkoztam úgy, hogy az egyik topicba bemásolta valaki egyik cikkét. Arra fölkaptam a fejem, és elkezdtem nézni, hol, mit ír ez az ember. Mostanra pedig a Lovasnak köszönhetően a Demokrata lapnak eggyel több kvázi-előfizetője van (az a kvázi, akinek otthonra nem jár, de az újságosnál biztos megveszi a lapot.)
Lovast olvasni kell, mert olyan mint a jó orvosság, keserű de gyógyít. Néha meg mint a tonik, az is keserű de üdít!

Ha az ember szert tett egy kis sorok közti olvasási rutinra, merthogy megélte egy kicsit a cocializmust, hamar elválik a sz... a májtól. Hosszú ideig olvasója voltam pl. a 168 órának, amíg meg nem erjedtek és fel nem tűnt, hogy szaglanak! Lovasra azonban csak azt tudom mondani, úgy ír, mint akinek TUDÁSA van, nem úgy mint a kinevezett írásMesterek...

(A Malajziát is érintő riportját például kimondottan kritikusan olvastam. Ugyanis 4 hónapig voltam vendég abban az országban, tehát saját magammal vizsgálhattam le Lovas "igazmondását". És hiába próbáltam rést, hibát, esetleg füllentést keresni benne. Az úgy jó, ahogy van. Ezúton külön is gratulálok neki hozzá.)

Éppen ezért, ha egyszer bejutok Nagyfaluba (ez BPest belseje vóna), első dolgom lesz megkeresni ezt a könyvet.
Ja, s ha gondolod, számíts hozzá nyugodtan a Tiborc és csapatához (lásd fentebb a "Lovasnépszerűsítést"). Ez éppen nekem lenne megtisztelő!

Előzmény:
Esbeta férje Creative Commons License 2000-02-05 21:44:12 148
Kedves Tiborc, Kelemen Miklós és többek !

Csodálom erőfeszítéseteket, amellyel megkedveltetni próbáljátok Lovas- szerintetek örökbecsű-művét !
Be kell vallanom, ennek ellenére ( ! ) sem fogom megvenni és elolvasni. Akkor sem tenném, ha nekem fizetnének 10x1680 Ft.-ot !
Nem figyeltétek még meg, hogy az átkozott szoclibik sosem fordultak ehhez a módszerhez, hogy így terjesszék "hasonszőrű" társaik könyvét?
Talán érdemes volna ezen elgondolkodni...

Meg azon is, hogy ha már ajánlani akarjátok, nem volna-e célravezetőbb az objektívebb, tárgyszerűbb tájékoztatás?

Ja! azért arra kíváncsi lennék, miől hallgatott Konrád György 22 évig, ami egyenértékű bűn Csurka papa besúgó múltjával....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!