Kedves Esbetabá!
Ne haragudj, de miért gondolod hogy Tiborc és a "többiek" Lovas művének (műveinek) megkedveltetésén fáradoznak? Nem tartod annyira intelligensnek az olvasókat, hogy maguk döntsenek?
Én Lovassal először itt a Fórumon találkoztam úgy, hogy az egyik topicba bemásolta valaki egyik cikkét. Arra fölkaptam a fejem, és elkezdtem nézni, hol, mit ír ez az ember. Mostanra pedig a Lovasnak köszönhetően a Demokrata lapnak eggyel több kvázi-előfizetője van (az a kvázi, akinek otthonra nem jár, de az újságosnál biztos megveszi a lapot.)
Lovast olvasni kell, mert olyan mint a jó orvosság, keserű de gyógyít. Néha meg mint a tonik, az is keserű de üdít!
Ha az ember szert tett egy kis sorok közti olvasási rutinra, merthogy megélte egy kicsit a cocializmust, hamar elválik a sz... a májtól. Hosszú ideig olvasója voltam pl. a 168 órának, amíg meg nem erjedtek és fel nem tűnt, hogy szaglanak! Lovasra azonban csak azt tudom mondani, úgy ír, mint akinek TUDÁSA van, nem úgy mint a kinevezett írásMesterek...
(A Malajziát is érintő riportját például kimondottan kritikusan olvastam. Ugyanis 4 hónapig voltam vendég abban az országban, tehát saját magammal vizsgálhattam le Lovas "igazmondását". És hiába próbáltam rést, hibát, esetleg füllentést keresni benne. Az úgy jó, ahogy van. Ezúton külön is gratulálok neki hozzá.)
Éppen ezért, ha egyszer bejutok Nagyfaluba (ez BPest belseje vóna), első dolgom lesz megkeresni ezt a könyvet.
Ja, s ha gondolod, számíts hozzá nyugodtan a Tiborc és csapatához (lásd fentebb a "Lovasnépszerűsítést"). Ez éppen nekem lenne megtisztelő!
|