Keresés

Részletes keresés

Esbeta férje Creative Commons License 2000-02-05 23:22:23 150
Mi az a Cököp??
Horn könyve? azt sem olvasom....
A hozzászólás:
herzl Creative Commons License 2000-02-05 22:01:21 149
Ha csak a Cököpöket olasod, sohasem tudod meg.
Előzmény:
Esbeta férje Creative Commons License 2000-02-05 21:44:12 148
Kedves Tiborc, Kelemen Miklós és többek !

Csodálom erőfeszítéseteket, amellyel megkedveltetni próbáljátok Lovas- szerintetek örökbecsű-művét !
Be kell vallanom, ennek ellenére ( ! ) sem fogom megvenni és elolvasni. Akkor sem tenném, ha nekem fizetnének 10x1680 Ft.-ot !
Nem figyeltétek még meg, hogy az átkozott szoclibik sosem fordultak ehhez a módszerhez, hogy így terjesszék "hasonszőrű" társaik könyvét?
Talán érdemes volna ezen elgondolkodni...

Meg azon is, hogy ha már ajánlani akarjátok, nem volna-e célravezetőbb az objektívebb, tárgyszerűbb tájékoztatás?

Ja! azért arra kíváncsi lennék, miől hallgatott Konrád György 22 évig, ami egyenértékű bűn Csurka papa besúgó múltjával....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!