|
|
|
|
 |
Esbeta férje
2000-02-05 23:22:23
|
150
|
Mi az a Cököp??
Horn könyve? azt sem olvasom.... |
|
A hozzászólás:
 |
herzl
2000-02-05 22:01:21
|
149
|
| Ha csak a Cököpöket olasod, sohasem tudod meg. |
|
Előzmény:
 |
Esbeta férje
2000-02-05 21:44:12
|
148
|
Kedves Tiborc, Kelemen Miklós és többek !
Csodálom erőfeszítéseteket, amellyel megkedveltetni próbáljátok Lovas- szerintetek örökbecsű-művét !
Be kell vallanom, ennek ellenére ( ! ) sem fogom megvenni és elolvasni. Akkor sem tenném, ha nekem fizetnének 10x1680 Ft.-ot !
Nem figyeltétek még meg, hogy az átkozott szoclibik sosem fordultak ehhez a módszerhez, hogy így terjesszék "hasonszőrű" társaik könyvét?
Talán érdemes volna ezen elgondolkodni...
Meg azon is, hogy ha már ajánlani akarjátok, nem volna-e célravezetőbb az objektívebb, tárgyszerűbb tájékoztatás?
Ja! azért arra kíváncsi lennék, miől hallgatott Konrád György 22 évig, ami egyenértékű bűn Csurka papa besúgó múltjával.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|