Keresés

Részletes keresés

aggályos Creative Commons License 2000-02-05 01:29:28 30
sikerült kipiszkálni ...

abban hiszek, hogy van többezer ilyen értelmiségi, mint egy élő háló a társadalomban és a véleményük meghatározó

az viszont hülyeség, hogy a népies - urbánus

buddhista, mozdonyvezető, természetgyógyász inkább, avagy sem

korniss gondoljon, amit akar de a torta attól kerek
és nem ezé vagy azé

Most akkor szedjük össze az igazit vagy egy előítéletes feketelista készül (B lista)

utóbbi esetben nagyon zavarba hozom magukat, vagy tojok rája (lám a rája)

A hozzászólás:
olhado Creative Commons License 2000-02-05 01:15:28 29
De a Kornis nyilván nem értette bele CSI-t. :-)
Szerintem egyértelmű, hogy ő kizárólag az ún. liberálisokat értette bele (náluk az értelmiségi definíciójába valószínűleg eleve beletartozik, hogy ún. "liberális" - természetesen az ő értelmezésük szerint - aki nem az, az számukra nem is értelmiségi valójában). A szövegkörnyezet is erre mutat, hiszen nyilván nem Csurka vagy Makovecz joga megmondani, hogy ki a náci...
Előzmény:
aggályos Creative Commons License 2000-02-05 01:00:47 28
az egyértelműség kedvéért az utolsó mondathoz: CSI magát is beleértette,
tehát az a "párezer nagy szellem"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!