Keresés

Részletes keresés

zesi Creative Commons License 2000-02-04 20:59:20 19
Kedves Gurg!
Objektívitásod szinte már fájó!
Se Lezsák, se ifj.Hegedűs,de még egy csóró Csoori sem! S egy két nagyágyut még fel sem soroltam.
A hozzászólás:
hajnalpír Creative Commons License 2000-02-04 20:50:35 18
Szép jó estét Mindenkinek,
na de a Mélykuti Ilona?:)))
Nem arról volt szó, hogy az
első száz?
Majd ha már a 4998-nál tart
a felsorolás, akkor esetleg.

üdv.
Aurora

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!