|
|
|
|
 |
Csülök
2000-02-04 20:46:02
|
17
|
Vouvvvvv.....!
aggályos,
ugye ez spontán volt? Nem csak a rút erőszak kényszerített?
Leborulok nagyságod előtt!
Akarod, hogy javasoljalak? :)) |
|
A hozzászólás:
 |
aggályos
2000-02-04 20:38:07
|
16
|
Szentágotai János
Csülök |
|
Előzmény:
 |
Csülök
2000-02-04 20:33:19
|
15
|
Jóóóó!
Alakul a dolog!
Vásárhelyi, Kende, Ráday Eszter, Mélykuti Ilona, Mester Ákos, Pető, Bauer, Demszky jöhetnek, a többiről bővebb információt, hogy miért útálod őket, dear barka, bár ha te valamiért haragszol rájuk, csak magamfajta piszkos gazemberek lehetnek, jöhetnek! Egytre jobb a társaság, csak a topic indítóját kérem, feltétlenül figyeljen arra, hogy ne híguljon a névsor!
Egy nagy fájdalmam van, hogy ebbe a névsorba saját magamat csak én javasoltam. :( Esdve kérlek benneteket, szóljatok pár rossz szót az éredekemben!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|