|
|
|
|
 |
George Sand
2000-02-05 09:08:49
|
31
|
Csülök, javaslom még Schlett Istvánt. (Én nagyon szeretem :)) Illene előző protezsáltamhoz.
Viszont folyamatosan építeni kellene a névsort és gondozni, mert így elszállnak a nagy(!) nevek.
|
|
A hozzászólás:
 |
Csülök
2000-02-04 14:10:13
|
4
|
Rendben, kedves George Sand,
akkor nem teljes a topic-nyitó listája (pedig mit töprenghetett?), ezennel kiegészítem a következőkkel:
George Sand,
Kenedi János,
Csülök,
Megyesi Gusztáv, kedves házigazdánk gondolom csak véletlenül felejtette le a listáról,
Farkasházy Tivadarral együtt. |
|
Előzmény:
 |
George Sand
2000-02-04 13:34:00
|
3
|
| Csülök, csatlakozom hozzád, de javaslom például Kenedi Jánost felvenni a névsorba :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|