|
|
|
|
 |
Gurg
2000-02-04 11:30:39
|
2
|
Soltika
egyenlore arrol szol a topic, amit te itten belemagyarazol
nyugodj le es ne izgulj
ha tudsz nevet irjad
ha nem tudsz, akkor nem kell a kommentar (eleg gyengus volt) |
|
A hozzászólás:
 |
soltika
2000-02-04 11:21:29
|
1
|
Gurg
Tulajdonképpen miről akar szólni a topicod ?
Nem kéne az általad emlitett neveket jó Agyar Lórumos módra kurziválni ?
Netalántán a Kövér pártkrongresszusos makkos cipős szövegéhez akarsz ilyen úton felajánlkozni ?
üdv:
soltika + Finci kutya |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|