Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2000-02-04 11:30:39 2
Soltika
egyenlore arrol szol a topic, amit te itten belemagyarazol
nyugodj le es ne izgulj
ha tudsz nevet irjad
ha nem tudsz, akkor nem kell a kommentar (eleg gyengus volt)
A hozzászólás:
soltika Creative Commons License 2000-02-04 11:21:29 1
Gurg
Tulajdonképpen miről akar szólni a topicod ?
Nem kéne az általad emlitett neveket jó Agyar Lórumos módra kurziválni ?
Netalántán a Kövér pártkrongresszusos makkos cipős szövegéhez akarsz ilyen úton felajánlkozni ?
üdv:
soltika + Finci kutya

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!