|
|
|
|
 |
Chipet
2000-02-02 16:06:01
|
61
|
XiT,
Nem lehet problema egy apro kis udvozlokartyat nyomtatni manapsag !
|
|
A hozzászólás:
 |
XiT
2000-02-02 15:23:26
|
60
|
Köszi, de azt hiszem, hogy nincs mit vesztenem.
Az ötlet a bonbonnal szerintem is jó, de névjegyet nem rakhatok hozzá, mert céges és nem akarom, hogy félreértse. (A felettes szerv emblémája miatt még erőfitogtatásnak gondolná. Sz'al ezt azért nem kockáztatom meg.) Az idő viszont rövid, és hétfőig már majdnem minden órám foglalt - temetés, utazás, suli, eddzés meg valamikor aludni is kellene.
Na jó. Egyelőre ennyit, a többit majd később.
Üdvözlettel:
XiT |
|
Előzmény:
 |
Chipet
2000-02-01 02:22:38
|
59
|
XiT,
Nagy vagy ! Mondjuk, nekem nem volt meglepo, mint zsuzsanak, hogy volt batorsagod felhivni, viszont nem hangzik rosszul, amit mondott a holgy. Igaz, nem omlott azonnal a karjaidba, de ez aligha lett volna elvarhato. Szerintem egyelore jo vagy, sorsdonto, hogy elfogadja-e a meghivast a jovo hetre, vagy addig belegondol, es visszakozik. Ha mar eloben kettesben vagy vele, akkor mar csak rajtad mulik. Azert ne add fel konnyen, ha nem is jon ossze elsore - ezt tobben kifejtettek mar, hogy ez a no tapasztalt mar egyet s mast az eletben, es emiatt lehetnek kisebb buktatok.
Kitartoan ! De nem tolakodoan. Eszement otlet, de talan nem is annyira (meg nincs itt az ideje ilyesminek, csak szemleltetendo, hogy mire gondolok): Egy darab bonbon, vagy pl. belga praline, szoval valami igenyes, raragasztva-kotve-akarmi egy nevjegy, be a postaladajaba ahelyett, hogy felhivnad es "zaklatnad". Errol kinek mi a velemenye mellesleg ? Lanyok ?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|