|
|
|
|
 |
Derek
2000-01-30 22:43:13
|
128
|
"Magyarország számára a Demokrata sokkal fontosabb, mint a WSJ. Itt élünk, nem New Yorkban."
Azert kerdezz meg errol egy bankart, vagy egy tozsdeszakembert MO-rol. Vagy akarkit a penzugyminiszteriumbol. |
|
A hozzászólás:
 |
speaker
2000-01-30 20:39:56
|
127
|
Írod: "miert talan nem lecsuszas a Wall Street Journaltol a Demokrataig egy ujsagiro szamara?"
Miért lenne lecsúszás? Ha egy kitűnő újságíró, akit itthonról elüldöznek és a rendszer változás után visszatér, hogy a hazájában kamatoztassa tehetségét, az bűn, vagy lecsúszás? Egy frászt!
Magyarország számára a Demokrata sokkal fontosabb, mint a WSJ. Itt élünk, nem New Yorkban. |
|
Előzmény:
 |
Derek
2000-01-30 18:24:40
|
125
|
." Igy meg inkabb furcsa, hogy csak frocsogesre es vagdalkodasra vagy kepes erveles helyett!! "
Hol van itt frocsoges, miert talan nem lecsuszas a Wall Street Journaltol a Demokrataig egy ujsagiro szamara? En egy szot nem irtam arrol, hogy mit ir Lovas pedig ismerem elegge sok irasat, csak a karrierjerol ugyhogy nem ertem milyen ervekre vagy kivancsi. Egyebkent Lovas irasait nem nagy ugy cafolni, aki ismeri azt a technikat amit o alkalmaz, csak kb 5 szor olyan terjedelmu lenne az irasaiban lefektetettek cafolasa , mint maga az eredeti "mu". Es a fenenek van erre kedve es ideje. Pontosan ugyanaz a helyzet vele mint a tudomanyban a kulonfele koklersegek tudomanyos cafolata.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|