|
|
|
|
 |
Rodin2
2000-01-30 18:14:03
|
124
|
Derek irja:
Ja ha mar felhoztad, en a sajat szakmamban az Acta Chimica
Hung-nal kezdtem es a Nature-nel vegeztem.
Nem hoztam fel, de ERRE buszke lehetsz. Igy meg inkabb furcsa, hogy csak frocsogesre es vagdalkodasra vagy kepes erveles helyett!!
Rodin2 |
|
A hozzászólás:
 |
Derek
2000-01-30 18:08:20
|
122
|
"P.S. Kulonben az okfejtesed a savanyu a szolot juttaja eszembe. "
En nem vagyok ujsagiro, miert lenne savanyu a szolo. Ja ha mar felhoztad, en a sajat szakmamban az Acta Chimica Hung-nal kezdtem es a Nature-nel vegeztem.
|
|
Előzmény:
 |
Rodin2
2000-01-30 18:02:42
|
121
|
Derek Derek,
Lovas egy magyar ujsagiro, oruljel neki, hogy itthon olvashatod irasait :-))))
Rodin2
P.S. Kulonben az okfejtesed a savanyu a szolot juttaja eszembe.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|