Keresés

Részletes keresés

Rodin2 Creative Commons License 2000-01-30 18:14:03 124
Derek irja:

Ja ha mar felhoztad, en a sajat szakmamban az Acta Chimica
Hung-nal kezdtem es a Nature-nel vegeztem.

Nem hoztam fel, de ERRE buszke lehetsz. Igy meg inkabb furcsa, hogy csak frocsogesre es vagdalkodasra vagy kepes erveles helyett!!

Rodin2

A hozzászólás:
Derek Creative Commons License 2000-01-30 18:08:20 122
"P.S. Kulonben az okfejtesed a savanyu a szolot juttaja eszembe. "

En nem vagyok ujsagiro, miert lenne savanyu a szolo. Ja ha mar felhoztad, en a sajat szakmamban az Acta Chimica Hung-nal kezdtem es a Nature-nel vegeztem.

Előzmény:
Rodin2 Creative Commons License 2000-01-30 18:02:42 121
Derek Derek,

Lovas egy magyar ujsagiro, oruljel neki, hogy itthon olvashatod irasait :-))))

Rodin2

P.S. Kulonben az okfejtesed a savanyu a szolot juttaja eszembe.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!