Keresés

Részletes keresés

Derek Creative Commons License 2000-01-30 18:08:20 122
"P.S. Kulonben az okfejtesed a savanyu a szolot juttaja eszembe. "

En nem vagyok ujsagiro, miert lenne savanyu a szolo. Ja ha mar felhoztad, en a sajat szakmamban az Acta Chimica Hung-nal kezdtem es a Nature-nel vegeztem.

A hozzászólás:
Rodin2 Creative Commons License 2000-01-30 18:02:42 121
Derek Derek,

Lovas egy magyar ujsagiro, oruljel neki, hogy itthon olvashatod irasait :-))))

Rodin2

P.S. Kulonben az okfejtesed a savanyu a szolot juttaja eszembe.

Előzmény:
Derek Creative Commons License 2000-01-30 17:54:22 120
.)" és ha valaki a Wall Street Journalnál kezdett cikkeket írni, majd utána magyarul, nem hinném, hogy olyan lenne, mint azt Te itt elvakultságodban állítod. "

Hat ha forditva lenne, mondjuk ugy hogy a Demokratanal kezdte es a Wall Street Journalnal vegezte, akkor azt mondom ez karrier , de forditva bizony kemeny lecsuszas a banyabeka segge ala.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!