|
|
|
|
 |
Derek
2000-01-30 18:08:20
|
122
|
"P.S. Kulonben az okfejtesed a savanyu a szolot juttaja eszembe. "
En nem vagyok ujsagiro, miert lenne savanyu a szolo. Ja ha mar felhoztad, en a sajat szakmamban az Acta Chimica Hung-nal kezdtem es a Nature-nel vegeztem.
|
|
A hozzászólás:
 |
Rodin2
2000-01-30 18:02:42
|
121
|
Derek Derek,
Lovas egy magyar ujsagiro, oruljel neki, hogy itthon olvashatod irasait :-))))
Rodin2
P.S. Kulonben az okfejtesed a savanyu a szolot juttaja eszembe.
|
|
Előzmény:
 |
Derek
2000-01-30 17:54:22
|
120
|
.)" és ha valaki a Wall Street Journalnál kezdett cikkeket írni, majd utána magyarul, nem hinném, hogy olyan lenne, mint azt Te itt elvakultságodban állítod. "
Hat ha forditva lenne, mondjuk ugy hogy a Demokratanal kezdte es a Wall Street Journalnal vegezte, akkor azt mondom ez karrier , de forditva bizony kemeny lecsuszas a banyabeka segge ala. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|