|
|
|
|
 |
herzl
2000-01-30 18:12:16
|
123
|
Lovas a pályafutását avval kezdte, hogy a 60-as években eltiltották a tanulás lehetőségétől és
börtönbe zárták.
Ez az origo és innen kövtkezett a Wall Street Journal.
A történések okait is vizsgáld, ne csak a következményket.
Lehet, hogy 30 év kitiltás után neked is honvágyad
lenne. |
|
 |
Rodin2
2000-01-30 18:02:42
|
121
|
Derek Derek,
Lovas egy magyar ujsagiro, oruljel neki, hogy itthon olvashatod irasait :-))))
Rodin2
P.S. Kulonben az okfejtesed a savanyu a szolot juttaja eszembe.
|
|
A hozzászólás:
 |
Derek
2000-01-30 17:54:22
|
120
|
.)" és ha valaki a Wall Street Journalnál kezdett cikkeket írni, majd utána magyarul, nem hinném, hogy olyan lenne, mint azt Te itt elvakultságodban állítod. "
Hat ha forditva lenne, mondjuk ugy hogy a Demokratanal kezdte es a Wall Street Journalnal vegezte, akkor azt mondom ez karrier , de forditva bizony kemeny lecsuszas a banyabeka segge ala. |
|
Előzmény:
 |
daisy2
2000-01-30 15:01:35
|
116
|
| Kedves Derek, miért van bennetek ez a hihetetlen mértékű, habzó gyűlölet? Miért írna egy balliberális egy jobboldali lapban és megfordítva? Egyébként Lovas nagyon sok írását közölték liberális lapok (Népszabadság, Magyar Hírlap, stb.) és ha valaki a Wall Street Journalnál kezdett cikkeket írni, majd utána magyarul, nem hinném, hogy olyan lenne, mint azt Te itt elvakultságodban állítod. Miért nem tudsz szelíd lenni és nem elfogult? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|