|
|
|
|
 |
Tiborc
2000-01-31 12:35:23
|
131
|
Nem kell komolyan venni, simicskázóknak szól!
Tisztelettel
Tiborc |
|
A hozzászólás:
 |
thomyka
2000-01-30 17:12:36
|
118
|
Tiborc
"Elárulom, Lovas István előadásain 1680.- helyett potom 1500.- Ft-ért megvehető! Az állami adóbevétellel csaló Lovas Istvánra pedig ráuszítható Simicska hatósága!
Ó bocsánat! Simicskát már megdolgozta az Eörsi §. Bauer kft, az utód nevét meg nem tudom!"
Csak egyet nem veszel figyelembe, hogy minden sajtó (napilap, hetilap és hasonszőrű társai) terméken kb. 30-40% terjesztői jutalék van, és hasonló a mérték a könyveken is.
Ha az alacsonyabb 30%-kal számolok akkor 1 680.-Ft helyett (1 680*0,7) 1176.-Ft-ért is lehet adni. Ez egy árrés ami szabadon felhasználható és már tartalmazza a 12% ÁFA-t. |
|
Előzmény:
 |
Tiborc
2000-01-30 11:29:47
|
111
|
Kedves gurg!
Gurg válasz erre | adatok | e-mail 1999-09-16 16:43:52 (3)
alfalfa58
1680.-
Magyar Ház könyvesbolt
Magyar u. 27,
V. ker.
ezenkívul meg csomóhelyen
Nem Y2K probléma, de a cím változott: Bp. XI. ker. Mészöly u. 4.
Elárulom, Lovas István előadásain 1680.- helyett potom 1500.- Ft-ért megvehető! Az állami adóbevétellel csaló Lovas Istvánra pedig ráuszítható Simicska hatósága!
Ó bocsánat! Simicskát már megdolgozta az Eörsi §. Bauer kft, az utód nevét meg nem tudom!
Tisztelettel
Tiborc
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|