|
|
|
|
 |
Derek
2000-01-30 17:54:22
|
120
|
.)" és ha valaki a Wall Street Journalnál kezdett cikkeket írni, majd utána magyarul, nem hinném, hogy olyan lenne, mint azt Te itt elvakultságodban állítod. "
Hat ha forditva lenne, mondjuk ugy hogy a Demokratanal kezdte es a Wall Street Journalnal vegezte, akkor azt mondom ez karrier , de forditva bizony kemeny lecsuszas a banyabeka segge ala. |
|
A hozzászólás:
 |
daisy2
2000-01-30 15:01:35
|
116
|
| Kedves Derek, miért van bennetek ez a hihetetlen mértékű, habzó gyűlölet? Miért írna egy balliberális egy jobboldali lapban és megfordítva? Egyébként Lovas nagyon sok írását közölték liberális lapok (Népszabadság, Magyar Hírlap, stb.) és ha valaki a Wall Street Journalnál kezdett cikkeket írni, majd utána magyarul, nem hinném, hogy olyan lenne, mint azt Te itt elvakultságodban állítod. Miért nem tudsz szelíd lenni és nem elfogult? |
|
Előzmény:
 |
Derek
2000-01-30 14:41:36
|
115
|
"hogy ha 10 év múlva azt akarja tudni egy történész, hogy itt ténlyeg mi történt, a Jobbegyenes a legértékesebb dokumentum lesz."
Igen , korulbelul annyira, mint a Volkische Beobachter, vagy a Der Sturmer, de mondhatnam a korabeli Pravdat is. csak egyet nem ertek, ha ez a Lovas egy olyan zsenialis ujsagiro akkor miert nem egy komoly sajtokonszern vezetoje valahol, vagy egy tenyleg rangos lap publicistaja, miert egy kis peldanyszamu ,nevesincs, szelsojobboldali szennylapocska zsurnalisztaja. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|