|
|
|
|
 |
Rodin2
2000-01-30 17:48:03
|
119
|
Kedves derek Derek,
Egyetertek herzl-el, a jelzoid mast kort ideznek. Javasolom olvassad el a konyvet, gondold at, hogy tenyszeruen mit tudsz cafolni es akkor terjunk ra vissza.
Johavan2
|
|
 |
herzl
2000-01-30 16:59:43
|
117
|
Jelzős szerkezeteid az ötvenes évek hangulatát idézik.
Talán ez már kiment a divatból. |
|
 |
daisy2
2000-01-30 15:01:35
|
116
|
| Kedves Derek, miért van bennetek ez a hihetetlen mértékű, habzó gyűlölet? Miért írna egy balliberális egy jobboldali lapban és megfordítva? Egyébként Lovas nagyon sok írását közölték liberális lapok (Népszabadság, Magyar Hírlap, stb.) és ha valaki a Wall Street Journalnál kezdett cikkeket írni, majd utána magyarul, nem hinném, hogy olyan lenne, mint azt Te itt elvakultságodban állítod. Miért nem tudsz szelíd lenni és nem elfogult? |
|
A hozzászólás:
 |
Derek
2000-01-30 14:41:36
|
115
|
"hogy ha 10 év múlva azt akarja tudni egy történész, hogy itt ténlyeg mi történt, a Jobbegyenes a legértékesebb dokumentum lesz."
Igen , korulbelul annyira, mint a Volkische Beobachter, vagy a Der Sturmer, de mondhatnam a korabeli Pravdat is. csak egyet nem ertek, ha ez a Lovas egy olyan zsenialis ujsagiro akkor miert nem egy komoly sajtokonszern vezetoje valahol, vagy egy tenyleg rangos lap publicistaja, miert egy kis peldanyszamu ,nevesincs, szelsojobboldali szennylapocska zsurnalisztaja. |
|
Előzmény:
 |
daisy2
2000-01-30 14:20:15
|
114
|
| Nem szeretek könnyelműen beszélni, de azután, hogy Lovas Jobbegyenese mellett elolvastam más publicisták könyvalakban összegyűjtött cikkeit, meggyőződésem, hogy ha 10 év múlva azt akarja tudni egy történész, hogy itt ténlyeg mi történt, a Jobbegyenes a legértékesebb dokumentum lesz. A többi publicistánál az is a baj, hogy a cikkeik általában már napokkal a megjelenésük után áporodottakká válnak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|