Keresés

Részletes keresés

Tiborc Creative Commons License 2000-02-07 09:02:37 160
24. menet a szorítóból!
Kedves Gurg!
Naivan azt hittem, lesz felmentő sereg. / Javítok, van! /
Végigviszem, bár vereségre állok!

24. Beszéljük meg-előre / Új Magyarország. 1997. május/
Remek karikatúra Bolgár György műsoráról, mielőtt a fórumban keringő topicákhoz hozzászólnának, kérem, ezt olvassák el!

25. Soros magyarországi helytartója: Vásárhelyi Miklós
/ Demokrata 1977 július/
Két év után is időszerű anyag, a benne leírtakat másutt szeretném felhasználni /Náci módszerek a neten/, ezért itt hallgatok. Remélem, Önök olvasnak azért?

26. Kende Péter: Kérlelhetetlen harcot-semmi liberalizmust!
/Demokrata, 1997. július/
Kivárok, mert 2000. február 5.-i hírek alapján még nem tudom eldönteni, hogyan viszonyul K.P. Ausztriához! Jörg Haider, mint Csurka István esküdt ellensége? Nem semmi!

27. Laudernek elkötelezett magyar bíróság? / Új Magyarország, 1997, július/
Mivel egy életre elfogult vagyok a Tisztelt Magyar Bírój Egyesülettel szemben, itt nincs jogom véleményt nyilvánítani. Esetleges érdeklődők keressék fel a „kisbírót”!

28. Az ikonosztáz /Demokrata, 1977. július/
Tessék elolvasni, lesz önöknek is egy utolsó „chanche”-uk megszólalni!
Nem tisztem a könyv bemásolása az indexre, legyen Lovas Istvánnak is tisztes nyeresége! Bajban leszek akko’ is, ha tartalomjegyzékének nyilvánosságra hozatalát perli rajtam!

29. Nem Orbán, az SZDSZ hazudott / Új Magyarország, 1997. július/
Nem számoltam össze, hanyadik bejegyzésben becsmérlik alpári /no nem Tisza-alpári/ asztaltársaink Orbán Viktort, aki a cikk megjelenése óta miniszterelnök lett. Lelkük rajta, ha „up to date” megmondják, hol az SZDSZ székhelye, hány négyzetmétert adott el, stb., stb……………..

30. Magyar Bálint a tévé függetlensége ellen /Új Magyarország, 1977. július/

Elfogultságot kell mondanom, mert életem során hibáztam, vétettem a Francia Akadémia Nagy Aranydíjánál kisebb érmével kitüntetett, azóta már elhalálozott honfitársunk ellen! Csak annyit mondhatok, az akadémiai díjat nem azok osztogatják, akik a becsületrendet!
A cikk egyéb vonatkozású adatainak igazolását, vagy cáfolását nem találtam meg az index Eörsi Mátyással foglalkozó topicáiban, tehát az asztaltársak kissé tájékozatlanok!

Folytatása következik: Álcázott szellemi fajvédelem?

Tisztelettel
Tiborc

A hozzászólás:
Tiborc Creative Commons License 2000-01-30 11:28:08 110

Kedves gurg!

Gurg válasz erre | adatok | e-mail 1999-09-16 15:44:16 (0)

Kedves mindenki!
Ha az alábbiakat mar kitárgyalta volna valaki, akkor bocs.
Szóval megjelent Lovas István "Jobbegyenes" c. alapműve, de mintha nem lett volna akkora hír a T. asztaltársaknak. A könyvvásáron nála és Csurkánál álltak a legtöbben a sorban. Talán nem véletlen. Aki teheti, olvassa el. Nem fogja megbánni..........
az utóbbi idők legjobb olvasmánya SZVSZ
Gurg

Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelősséget.

Én igen!
Botrányos volt az a tömeg, amely elvakultan csak ennél a két szemétnél állt sorba. Még undorítóbb volt az a szemét, aki csak egynek megtámogatására való pendzet vitt magával! Nem bevette a hülye a 3,60-as kenyeret!
Megsértődés előtt: ez én voltam!
Szégyellem magam a tisztelt asztaltársaság előtt, de nem volt több a bitangkasszában!
Nekem ennyire fussa, egyeseknél „Mea culpa!”

Nem bántam meg, de személyes megtapasztalás nélkül nem merészeltem megszólalni! Most elkezdem! Előzményeit lásd hasonló témájú topicákban: „Demokrata, a hetilap”, ( minden szóra!), illetve maralovasis!
Hosszúra fog sikeredni, talán be is segítenek!

Tisztelettel
Tiborc

Előzmény:
Gurg Creative Commons License 1999-09-16 15:44:16 -
Kedves mindenki!

Ha az alabbiakat mar kitargyalta volna valaki, akkor bocs.
Szoval megjelent Lovas Istvan "Jobbegyenes" c. alapmuve, de mintha nem lett volna akkora hir a T. asztaltarsaknak. A konyvvasaron nala es Csurkanal alltak a legtobben a sorban. Talan nem veletlen. Aki teheti olvassa el. Nem fogja megbanni..........

az utobbi idok legjobb olvasmanya SZVSZ

Gurg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!