|
|
|
|
 |
Catty
2000-01-04 20:20:31
|
431
|
A cim: www.index.hu/forum/wagnerur/iszolda/iszolda.html
Meg a betegsegekrol annyit,hogy a vizslak a fulukre es a szemukre eleg erzekenyek. De persze ezeket a betegsegeket is meg lehet elozni, pl. ha autoban utazik a kutya nem szabad kozel engedni a letekert ablakhoz, igy nem fog begyulladni a szeme. A fulet pedig gyakran meg kell nezni, nem ment e bele valami, ami irritalhatja vagy begyulladhat tole. Azt hiszem, ezek a "gyengei" :)
Catty |
|
A hozzászólás:
 |
BIGdaddy
2000-01-04 16:06:45
|
430
|
| Hol nézhetők meg? Az addig rendben, hogy Iszolda/kedvenceink/Cowboy, de előtte mi van? Emlékeim szerint wagnerur vagy valami, de nem tudom pontosan... |
|
Előzmény:
 |
Catty
2000-01-04 15:19:54
|
429
|
Szia BIGdaddy!
Az en kutyam egyeduli, bar a szuleim otthon tudnak vele lenni, igy nincs bezarva egesz nap a lakasba. De az elozo kutyam (ami mint irtam keverek volt,de a vizsla ver is csorgedezett ereiben) meg nem volt ilyen szerencses, o delutanig a lakasban volt egyedul. Szerintem ez szokatatas kerdese, elviselik az egesz napos egyedulletet is, de ha hazaerkezel, mindenkeppen foglalkozni kell vele. Hidd el, meghalalja :)))
Ha szeretnel venni melle meg egy kutyat, akkor azt meg akkor tedd meg, amig pici, es szerintem nem lesz gond, "szeretni" fogjak egymast. Az en kutyam nagyon szereti a kiskutyakat, de biztos,hogy ha most vennek egy masik kutyat, eszmeletlen feltekeny lenne.
Cowboy Neked hogy viselte a nagyobbik kutyusod amikor megerkezett a kicsi?:) (itt megemlithetem ugye, hogy nagyon szepek? megneztem ugyanis a fenykepet:) )
Mi nem csonkoltattuk a farkat, bar igaz,amikor oromeben csapkodja es eltalalja a labamat/kezemet elegge fajdalmas :) Viszont szerintem szebb ha nincs csonkolva.
Az ara... hat szerintem, ha torzskonyv nelkulit veszel, akkor 10-12eFt korul mar kapsz.
Catty |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|