Keresés

Részletes keresés

vigor Creative Commons License 1999-12-20 09:34:38 180
Kedves zs7 és endi,

nem is vártam tőletek más reakciókat.

Zs7!

Kevés vagy te ahhoz, hogy engem innét kipederíts. Ehhez minimum el kellen cipelned a HGY-be hogy ott NS erős hipnotikus szuggesztiót tegyen rám, meg belém költöztessen néhány ördögöt, ahogy ezt veled is tette. Bár azt hiszem ez nem sikerülne neki, ugyanis tisztában vagyok a hipnózis és a démonűzés alapelveivel :-) Elképesztő a naivitásod, ahogy erőnek erejével reklámozod magadat, hogy ilyen meg olyan erkölcsös életet élsz, mindezt a HGY-nek köszönhetően. Pedig csak egy zombi vagy. Láttalak belülről.

endi!

óvatosabban azzal a prófétázással...

Üdv,
Igor

A hozzászólás:
zsolt7 Creative Commons License 1999-12-20 00:27:21 176
Kedves vigor

Jobb lenne, hogy ha ezt a fórumot elhagynád, van még vagy 10 fórum, ahol mocskolódhatsz, de szerintem senki sem kiváncsi az írásaidra. Legjobb lenne, hogy ha csak akkor írnál legközelebb, ha van valami építő jellegű üzeneted.

Zsolt7

Előzmény:
vigor Creative Commons License 1999-12-19 23:44:23 171
Szerintem zs7 akaratlanul is kimondta az igazságot, mármint hogy a földreesést és a szájhabzást démon okozza.

Te zs7, tudod, a Sátán is tud gyógyítani és gyógyító erőt adni, igaz a lélek kárára gyógyítja meg a testet. Szerintem a sok gyógyulás és megváltozás a HGY-ben azt bizonyítja, hogy NS bizony nagyon lepaktált az ördöggel, ha az ennyi hamis csodával halmozta el. Csak éppen zs7 nem képes a dolgok lényegét látni, hanem csak a felületet nézi. Egyébként ezzel nincs egyedül a HGY-ben, ahogyan a többiek megnyilvánulásait nézem.

Igor

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!