|
|
|
|
 |
Sumir
1999-12-07 15:01:38
|
6
|
| Aha! :) |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
1999-12-07 14:57:25
|
5
|
Üdv, Sumir!
Ugye jó megint Surányit rugdosni :) De akkor említsd már meg az angol meg (talán) az ausztrál jegybankelnököt v. pénzügyminisztert. Mert a HVG szerint ott is adják el szép csendesen az aranytartalékokat. Azok IS hülyék?
Ja. Én nem tudom eladni, mert egy gramm sincs belőle. Úgy őszintén: nem is bánom, nekem nem tetszik, mint ékszer. Aranyrúdban azért jó lenne pár darab :) |
|
Előzmény:
 |
Sumir
1999-12-07 10:50:32
|
-
|
| Miért adták el Surányiék az ország aranytartalékát? Ti eladnátok-e a birtokotokban lévő aranyat? Miért vásárolják lázasan az amerikai nagybankok? Bevezetőül ennyit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|