Keresés

Részletes keresés

Sumir Creative Commons License 1999-12-07 15:01:38 6
Aha! :)
A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 1999-12-07 14:57:25 5
Üdv, Sumir!

Ugye jó megint Surányit rugdosni :) De akkor említsd már meg az angol meg (talán) az ausztrál jegybankelnököt v. pénzügyminisztert. Mert a HVG szerint ott is adják el szép csendesen az aranytartalékokat. Azok IS hülyék?
Ja. Én nem tudom eladni, mert egy gramm sincs belőle. Úgy őszintén: nem is bánom, nekem nem tetszik, mint ékszer. Aranyrúdban azért jó lenne pár darab :)

Előzmény:
Sumir Creative Commons License 1999-12-07 10:50:32 -
Miért adták el Surányiék az ország aranytartalékát? Ti eladnátok-e a birtokotokban lévő aranyat? Miért vásárolják lázasan az amerikai nagybankok? Bevezetőül ennyit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!