|
|
|
|
 |
Sumir
1999-12-07 13:27:20
|
3
|
| Feri I Akkor ezek az amcsi bankárok meg vannak buggyanva, hogy az egész világról vásárolják fel az aranyat? Esetleg ők tudnak valamit, amit te nem? Mondjuk, hogy a dollár-lufi mögött nincsen semmilyen valós árufedezet? S lesz egyszer egy nagy pukk. Eddig még minden gazdasági-társadalmi válságban azok jártak jól, akik aranyban spekuláltak! Tudsz ellenpéldát a történelemből? |
|
A hozzászólás:
 |
Feri I
1999-12-07 12:15:42
|
1
|
| Minden aranyat eladni ami nem regiseg vagy jegyzett mutargy. Par eve egy uncia arany $800 penz volt azutan megindult a melyrepules $220-$250 kurul megalapodott. Most volt par het amikor elerte a $300-t,de most megint $270-korul van.Tultermeles van .Del Afrikaban es Australiaban rugjak ki a munkasokat szakszervezet ide vagy oda.. Az oroszok es az utod allamok nagyon sok aranyat adtak el es igy nagyon levertek az arakat.Kulonben a legdragabb az arany a legtobett termelo orszagokban. Del Afrika es Australia. Feri I (vezeto) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|