Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 1999-11-12 09:45:49 5
Ja bocs,
itt van az OMH-s feljelentgetos kollega,
most pedig tanarbacsi (kosz az osztalyzatot),
en is meg a komcsik alatt voltam gimnazista (igaz katolikus volt)
de hiaba oktattak hazugsagot a Szent-Koronaval (es nagyon sok mindennel kapcsolatban),
ezt egy tajekozott ember akkor sem hitte el
Csomor Lajos?
Papp Gabor?
Badiny-Jos Ferenc?
Baranyne Oberschall Magda?
Benda Kalman?
Bertenyi Ivan?
Ipolyi Arnold?
Revai Peter? 1659-ben koronaor volt, az o reszletes leirasa alapjan sokat tudhattunk meg az igazsagrol.....

nos ennyit kedves TAJEKOZOTT kollegak, akkor csak annyit meg hozzaszolaskent, hogy oruljetek

Pityut megkoronaztak a Smicisapkaval!!! (valamikor 1000 kornyeken)

udv
Gurg

Előzmény:
VaLaki Creative Commons License 1999-11-12 01:43:10 4
Történelem : -1 !!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!