|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Gurg
1999-11-12 09:45:49
|
5
|
Ja bocs,
itt van az OMH-s feljelentgetos kollega,
most pedig tanarbacsi (kosz az osztalyzatot),
en is meg a komcsik alatt voltam gimnazista (igaz katolikus volt)
de hiaba oktattak hazugsagot a Szent-Koronaval (es nagyon sok mindennel kapcsolatban),
ezt egy tajekozott ember akkor sem hitte el
Csomor Lajos?
Papp Gabor?
Badiny-Jos Ferenc?
Baranyne Oberschall Magda?
Benda Kalman?
Bertenyi Ivan?
Ipolyi Arnold?
Revai Peter? 1659-ben koronaor volt, az o reszletes leirasa alapjan sokat tudhattunk meg az igazsagrol.....
nos ennyit kedves TAJEKOZOTT kollegak, akkor csak annyit meg hozzaszolaskent, hogy oruljetek
Pityut megkoronaztak a Smicisapkaval!!! (valamikor 1000 kornyeken)
udv
Gurg |
|
Előzmény:
 |
VaLaki
1999-11-12 01:43:10
|
4
|
| Történelem : -1 !!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|