Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
deep one Creative Commons License 1999-11-12 01:12:53 2
Talán még ma is vannak akik komolyan azt HISZIK,hogy a Föld olyan alakú,ahogy azt ők épp az illetékes mesterüktől hallották.
Előzmény:
Gurg Creative Commons License 1999-11-12 01:01:15 1
Ezt hogyan erted?
Hogy en meg Kezai Simonnak hiszek?
Vagy hinnem kene a M?TA-nak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!