Keresés

Részletes keresés

Pásztörperc Creative Commons License 1999-11-03 07:31:22 63
:-)
A hozzászólás:
rezső Creative Commons License 1999-11-02 23:20:34 62
Kedves Lafarc, már megbocsáss, de te mit képzelsz.

Én nem rep zongáróba akarom hívatni magam (ha akarok elmegyek, de nem akarok), hanem Veled (és esetleg még néhány emberrel) akarok találkozni. Azt a találkozót akarom megbeszélni. Én nem hívhatlak fel téged, mert nem tudom telefonod. Te felhívhatsz, mert ismered az enyém.

Én azonosítható vagyok mert engem ismernek sokan. Téged ki ismer itt konkrétan? Én mindenesetre szeretnélek.

Ami az APEH-et illeti megértelek. Engem éppen most nyaggatnak. De mi köze lehet a velem való találkozódnak ahhoz, hogy téged is? Gondolod az APEH annyira rámszállt, hogy mindenkit megnéz aki szóba áll velem?

Előzmény:
Lafarc Creative Commons License 1999-11-02 23:06:06 61
már megbocsáss rezső, de Te mi a fenét képzelsz magadról??????

én még itt nem láttam olyat, hogy valaki fel és elhívatta volna magát RepZongolni....

olyan vagy mint egy kiöregedett primadonna, riszálsz kicsit, felnyalod a lét, de már nagy műsor nem megy...

ha tudni akarod ki vagyok, gyere el 4-én! én ott leszek, nem képzeled, hogy olyan háttérrel mint amilyen Neked van, én felhívlak téged telefonon, pici kis vállalkozásom nem szeretne hirtelen APEH ellenőrzést kapni, bár takargatnivalóm nincs, de jobb a békesség, személyesen bemutatkozom Neked, teljes nevemen mert úgy fair, még kezet is fogok veled, na de nehogymár az eperlekvár tegye el a nagymamát!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!