|
|
|
|
 |
Sumir
1999-11-02 16:55:17
|
101
|
| Kelemen Miklós! Az ő számukra Lovass egyszerűen "nonperson", mivel puszta léte nagyobb veszélyt jelent rájuk nézve, mint az összes kormánypárti politikus együttvéve. Igy csak egyet tehetnek: agyonhallgatják. Ha mindaz, amit ebben a könyvben összegyüjtve megirt a széles közvélemény számára ismertté válna.... Aczél Endrétől Gönczig bezárólag. Ezek a maszop-szadesz emberkék pontosan tudják, kivel állnak szemben, azért van ekkora kuss mindennel kapcsolatban, amit ő megir! |
|
A hozzászólás:
 |
Kelemen Miklós
1999-11-02 16:34:19
|
100
|
Megpróbáltam a Csendôrsirató, és a Bünös volt-e Bárdossy László c. topic-ból
átcsábítani az SzDSz-es srácokat, mert a könyv annyi vitaanyagot ad, hogy
érdemes lett volna velük rögeszmét cserélni,dehát az alább részletezett
okokból nem állnak ki. |
|
Előzmény:
 |
madám sosa
1999-11-02 16:12:15
|
99
|
| Miklós, miért erőlködsz annyira, hogy ez a topik a felszínen maradjon? Ennyire fontos neked? Miért???? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|