|
|
|
|
 |
NevemTeve
1999-10-13 08:31:06
|
8
|
Akkor azt kellett volna írni, hogy
linux init=/bin/sh rw
persze a lényeg az hogy sikerült.
PS Ilyenkor szoktak elgondolkozni a felhasználók, hogy akkor hol van a biztonság ? Valóban, ha az "ellenség" fizikailag hozzáfér a gépedhez (pl
BSA :), akkor csak egy kódolt (encrypted) file-rendszer a biztonságos megoldás... ha nem tudja a jelszót, nem tudja olvasni a partíciót... legfeljebb törölni. |
|
A hozzászólás:
 |
sip pista
1999-10-13 04:30:58
|
7
|
no, sikerült. a shift-tab nem tetszett neki (azt mondta, dos és linux közül választhatok), viszont kaptam kölcsön salak boot+root flopit, aztán azzal...
kösz, p |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|