Keresés

Részletes keresés

NevemTeve Creative Commons License 1999-10-08 08:18:21 3
Bazmegye...szóval azt írod, hogy
<> init=/bin/sh rw
A hozzászólás:
NevemTeve Creative Commons License 1999-10-08 08:15:37 2
Egyik megoldás: mikor meglátod hogy 'lilo' nyomd le a SHIFT-et, azután a TAB-ot, kiírja a "kernel nevét", ekkor írd azt, hogy

init=/bin/sh

Ekkor a kernel betöltődése után semmi nem indul el, csak egy root-shell, lehet jelszót cserélni

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!