Keresés

Részletes keresés

sip pista Creative Commons License 1999-10-08 07:39:12 1
köszi,
és hogy lehet olyan boot-flopit csinálni? tényleg fű vagyok linuxhoz.. :-(
(ja és annyira nem szép, valamint melóhelyi gépen van az egész)
p
A hozzászólás:
TaXiN Creative Commons License 1999-10-08 06:42:33 0
0: Floppyrol bootolsz, felmountolod a winyot, es mar irhatod is.
1: Vagy ha nincs floppyd, berakhatod a winyot egy masik gepbe (ami ugye neked otthon ... persze csak ha szep az a lany :)
Felejtettem mar el en is root jelszot :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!