|
|
|
|
 |
sip pista
1999-10-08 07:39:12
|
1
|
köszi,
és hogy lehet olyan boot-flopit csinálni? tényleg fű vagyok linuxhoz.. :-(
(ja és annyira nem szép, valamint melóhelyi gépen van az egész)
p |
|
A hozzászólás:
 |
TaXiN
1999-10-08 06:42:33
|
0
|
0: Floppyrol bootolsz, felmountolod a winyot, es mar irhatod is.
1: Vagy ha nincs floppyd, berakhatod a winyot egy masik gepbe (ami ugye neked otthon ... persze csak ha szep az a lany :)
Felejtettem mar el en is root jelszot :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|