|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Sics
1999-10-02 11:42:31
|
17
|
Üdv ,
Anteris, szívesen megajándékozlak egy kismacskával, nekem épp 13 db. van ...
kis vörös kandúr ( elkelt )
teknőctarka cica, törtfehér szín... gyönyörű
két szürkésmeghatározhatatlan színű vadászós egyed, cicák.
egy fényes fekete szőrű cica
egy barnás-vöröses fekete kandúr
egy kis fehér-vörös kandúr ( elkelt )
3 félvér perzsa, nekik a mamájuk tűnt el, felnevelésre kaptam őket... az egyik majdnem tiszta fehér - a fején van egy kis szürkés folt - és egyszerűen gyönyörű. És már szerei, ha simogatják...
bye
Sics
|
|
Előzmény:
 |
Törőlt_nick
1999-09-19 20:40:38
|
-
|
Bizonyára vannak itt macskalélektanban jártas egyének akik választ tudnak adni arra a kérédésemre, hogy miért pártol el egy macska a gazdájától. Már csak enni jár haza hébe-hóba és van úgy, hogy napokig nem is jelentkezik.
Mit rontottam el? :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|