Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 1999-09-30 21:54:39 10

WANTED!!!
A hozzászólás:
X polgártárs Creative Commons License 1999-09-30 19:54:47 9
Csatlakozom Gyötör polgártárshoz,
a dezertált macska helye a Matskák2-ben (és ha a dorombgép úgy gondolja, akkor Anteris polgártársnál is) van.
x - abszolút macskabarát - polgártárs
Előzmény:
Törőlt_nick Creative Commons License 1999-09-30 18:53:27 8
"Minek kell ezért külön topicot indítani?"

Azér', mert többszázas topicokra rá sem bagóznak mostanában már az emberek, így ha tényleg választ szeretnél kapni a kérdésedre jobb, ha újat nyitsz.
Hát ezért! :(
és miért zavar téged ez a topic? Lehet, hogy te nem szereted a macskákat? :(
hát akkkor:
MIAU...MIAU...MIAU!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!