|
|
|
|
 |
George Sand
1999-10-01 18:12:36
|
14
|
Anteris, ha ivartalanított a macskád, nem valószínű, hogy elhagy.
Olvasd el Elizabeth Marshall Thomson: Kismacskák és nagymacskák, a macskafélék és kultúrájuk c. könyvét. Nagyon sok okosat megtudhatsz belőle, és nagyon szórakoztató olvasmány egyben.
Szerintem vegyél egy szárazeledelt tartalmazó dobozt, és azt rázogatsd. A ciccek többsége erre felkapja a fejét, ha hallótávolságban van.
Drukk Neked,
George Sand
|
|
 |
X polgártárs
1999-09-30 19:54:47
|
9
|
Csatlakozom Gyötör polgártárshoz,
a dezertált macska helye a Matskák2-ben (és ha a dorombgép úgy gondolja, akkor Anteris polgártársnál is) van.
x - abszolút macskabarát - polgártárs |
|
A hozzászólás:
 |
Törőlt_nick
1999-09-30 18:53:27
|
8
|
"Minek kell ezért külön topicot indítani?"
Azér', mert többszázas topicokra rá sem bagóznak mostanában már az emberek, így ha tényleg választ szeretnél kapni a kérdésedre jobb, ha újat nyitsz.
Hát ezért! :(
és miért zavar téged ez a topic? Lehet, hogy te nem szereted a macskákat? :(
hát akkkor:
MIAU...MIAU...MIAU!!!! |
|
Előzmény:
 |
Gyötör
1999-09-20 07:43:53
|
5
|
Megkérdezhetnéd a Matskák2 topicban a törzsmatsosokat (lehet, hogy értenek is hozzá valamit).
Minek kell ezért külön topicot indítani? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|