Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
TornyiZoli Creative Commons License 1999-09-22 10:23:50 0
Nekem az keltete fel legjobban az érdeklődésemet, hogy a Törzsasztalon utazgatva láttam: elállítódtak a topic számlálók. Ezért aztán ezidieg senki nem vette észre, hogy igazából ez egy NULLÁS t0pic.
Előzmény:
chipichape Creative Commons License 1999-09-21 23:56:23 -
Gondolom többen vagyunk itt a T. TAsztaltársaságban, akik rendszeresen utazunk külföldre, esetleg egzotikusabb országokba is. (Jomagam már jártam olyan helyeken is mint Etiópia, Brunei, Indonézia, Pakisztán, Yemen, stb...) Érdekelne, hogy mások mit vagy kit láttak a nagyvilágban, milyen érdekesség történt velük, mi volt ami igazán felkeltette a figyelmüket egy adott helyen. Mondjuk mint egy Mini-National Geographic-ban....

Tisztelettel

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!