Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 1999-09-30 18:53:27 8
"Minek kell ezért külön topicot indítani?"

Azér', mert többszázas topicokra rá sem bagóznak mostanában már az emberek, így ha tényleg választ szeretnél kapni a kérdésedre jobb, ha újat nyitsz.
Hát ezért! :(
és miért zavar téged ez a topic? Lehet, hogy te nem szereted a macskákat? :(
hát akkkor:
MIAU...MIAU...MIAU!!!!

A hozzászólás:
Gyötör Creative Commons License 1999-09-20 07:43:53 5
Megkérdezhetnéd a Matskák2 topicban a törzsmatsosokat (lehet, hogy értenek is hozzá valamit).
Minek kell ezért külön topicot indítani?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!