|
|
|
|
 |
Törőlt_nick
1999-09-30 18:53:27
|
8
|
"Minek kell ezért külön topicot indítani?"
Azér', mert többszázas topicokra rá sem bagóznak mostanában már az emberek, így ha tényleg választ szeretnél kapni a kérdésedre jobb, ha újat nyitsz.
Hát ezért! :(
és miért zavar téged ez a topic? Lehet, hogy te nem szereted a macskákat? :(
hát akkkor:
MIAU...MIAU...MIAU!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Gyötör
1999-09-20 07:43:53
|
5
|
Megkérdezhetnéd a Matskák2 topicban a törzsmatsosokat (lehet, hogy értenek is hozzá valamit).
Minek kell ezért külön topicot indítani? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|