|
|
|
|
 |
Pac
2000-02-02 12:51:19
|
140
|
| Az Adam Opel AG 1923 óta a General Motors Corp.tulajdona mind a mai napig... |
|
A hozzászólás:
 |
szalonna
1999-09-17 15:52:34
|
67
|
Kedves Trebitsch,
"Amíg az USA is hadat nem üzent a náciknak, mert akkor megtiltották neki."
Nem tudom, jól emlékszem-e, de valahogy úgy rémlik, hogy az Opel összefonódása a GM-mel (?) már a háború elott-alatt megvolt, és valahogy csak a 60-as-70-es években bukott ki,hogy az USA partner tk mindkét harcoló félnek végig szállított. Nem emlékszel pontosan hogy volt ez?
Üdv
szalonna |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|