|
|
 |
giornalista
2020-11-11 14:23:11
|
137879
|
nekem a fő problémám az egésszel az, hogy nem látom, hogy lenne edzőnk.
nem látom azt, hogy lenne valami, amerre tartunk, hogy reagálna, hogy meccselne, hogy lenne szava Woodwarddal szemben.
az átigazolási célpontok... hát, minél jobbak, érted. Perisic-Willian-Lukaku triónál jobbak. de Maguire lassú, ügyetlen. AWB-t zavarja a labda. persze igazoltunk technikás játékost is, Fernandes kifejezetten ügyes. csak azért még mindig nagyon nagy a zaj.
de két év nem volt elég arra, hogy összerakja a védekezés, pedig oda költhetett. De Gea teljesítménye folyamatosan romlik. két év után is általános tanácstalanság a pályán, passzról passzra építkezünk. Moyes-hoz képest a különbség annyi, hogy ha teljes a tanácstalanság, akkor nem beadások jönnek, hanem kontrák. van Gaalhoz képest annyi, hogy nem cél, csak eredmény a lassú, körülményes passzolgatás. Solskjaer legalább nem Mourinho, ez igaz.
de összességében annyira kevés ide. akkor meg minek erőltetni.
Solskjaer a tökéletes interim solution volt Mourinho után. de két év után szerintem tökéletesen látszik, hogy nem szolgált rá a bizalomra, nem való a kispadra, nem léptünk vele előre. előrébb vagyunk, mint Mourinho idejében, de ezzel igazán nem mondtunk sokat, az egy őrült kókler volt, Solskjaer csak egy szerencsétlen bohóc. a különbség az élcsapatok és a United között csak nőtt, és nem tudtuk sem az Arsenal, sem a Chelsea botlásait kihasználni, hogy stabilizáljuk magunkat bajnoki kihívóként.
mi ez, ha nem visszafejlődés?
az nem fejlődés, hogy az előző menedzser egy focihülye volt, Solskjaer meg nem az. |
|
A hozzászólás:
 |
kensai of origo
2020-11-11 13:11:53
|
137877
|
Valószínűleg pont ez a hozzáállás, vélemény az oka annak, hogy állandóan elkezdődik itt a vagdalkozás, boszorkányüldözés a fórumon.
Ha sikerülne „felvinni a rendszeretekbe” a harmadik opciót (aminek szintén megannyi fokozata van…), sokkal könnyebb lenne az élet.
Mert bizony van egy komoly létszámú csoport, aki nem „hívő” és látja, hogy vannak problémák (nincs igazán kidolgozott, precíziós játék, taktika, stílus; nagyon függünk az egyéni teljesítményektől, kombinációktól; rengeteg rossz védelmi tolódás van; lehetne jobb a meccselés; jöhetnének az edző személye miatt jobb játékosok; nincs konzisztens teljesítmény és eredmény, csak roncsderbi, stb.), de azért felfogja, hogy a puszta edzőcsere nem megoldás (Moyes, LvG, Mourinho, Ole mind más út volt, de megoldás nincs; garancia Pochettino, Nagelsmann, Bielsa, stb. … vonalatokkal se lenne), vannak enyhítő körülmények (óriási versenyhelyzet van a PL-ben; nulla alapozás és felkészülés után hogy építse be ilyen eredménykényszer mellett DVDB-t Ole sokkal jobban, minek építse be az időleges megoldásokat [Ighalot, Cavanit], miért kell még mindig Matáékkal főznie, miért nem kaphat a James, Pellistri, Traoré, Lingard kvartett helyett egy épkézláb Sanchot vagy a Lukaku, Ighalo, Cavani trió helyett egy Haalandot, stb.), vannak pozitív dolgok (az elődöknél jobb átigazolási célpontok; két nagyon jó rövidebb sorozat; Greenwood és Mctominay beépítése; több játékos felpörgetése vagy jó irányba terelése [Fred, Martial, Rashford]; kötődés és tradíciók tiszteletben tartása, stb.), és van egy óriási horgony, amit húzni kell (Woodward). |
|
Előzmény:
 |
Bodilio10
2020-11-10 14:32:29
|
137871
|
Kétféle szurkoló van:
1. Akinek Ole kevés, egy nudlinak, egy nagy túlélőnek tekinti, aki elveszi az időt és lehetőséget attól, hogy a klubhoz méltó csapatunk legyen
2. Akinek Ole jó, én mindigmindennel elégedett szurkoló típusnak nevezném
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|