Keresés

Részletes keresés

zöld_I Creative Commons License 2020-11-05 12:20:20 108594

"Nekem volt ilyen"

 

túúdom :D

A hozzászólás:
i Z é Creative Commons License 2020-11-05 12:18:25 108593

Nekem volt ilyen (2.2CRD). Szerettem, de műszakilag talán a legrosszabb autóm volt. Mindig volt valami apróbb baja, pedig az tíz éve volt. És mindent jó drágán lehetett rajta megcsináltatni.

A fordulóköre amerikásan nagy volt, illetve a meredek szélvédő miatt nem látod a kresz lámpákat. Ebből a szempontból nem volt praktikus városban, de amúgy tágas volt és kényelmes. És egy tükröződő kirakat előtt megállni mindig öröm volt vele, bár ez izlés kérdése. Kedvenc alkatrészem a kilincse volt, hihetetlen jó fogása volt a krómos, gombos cuccnak.

 

Leginkább szerintem senkinek nem jut eszébe, hogy ilyet vegyen (engem is mindenki hülyének nézett). Mondjuk én sem ajánlottam azóta senkinek, kivéve, ha a formája miatt mindent megbocsát neki.

Előzmény:
zöld_I Creative Commons License 2020-11-05 11:10:41 108590

Ezek miért ennyire olcsók?

Ez ráadásul már egy drágább modell

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!