Keresés

Részletes keresés

egy hazafi Creative Commons License 2020-10-28 17:51:36 6654

Szia papus! És a nők? Azoknak is legyen gyereke?

Ne feledd: vesszen Trianon!

A hozzászólás:
miajó1 Creative Commons License 2020-10-28 17:14:10 6652

a legelso feladat lenne hogy minden magyar ferfinak legyen gyereke    erre te alkalmatlan vagy    csak rohogni tudok az 500 forintos nagy magyarorszagos fuszekli zoknidon   

Előzmény:
egy hazafi Creative Commons License 2020-10-28 13:57:27 6651

"en nem ismerem orban hatsojat de te mar vonaeba is belebujtal"

 

Dehogynem ismered te azt. Ellenben engem sem Vona, sem más politikus nem érdekel, hanem hogy hogyan lehetne ezt a szerencsétlen, kicsivé tett országot megszabadítani az élősködő, gyáva, kishitű, álhazafi garnitúráktól és hogyan lehetne visszaállítani régi nagyságát, erejét, gazdagságát, jelentőségét.

 

"nyilvan nincs kedved megnosulni emiatt se      sok munka am a gyerekneveles    okosabb mamahotelban orbanozni"

 

Hogy mihez van kedvem, az az én magánügyem.

Egyébként Hitlernek meg Jézusnak sem volt gyereke, oszt mégis milyen sokra vitték! :-D Vajon családosokként azok lettek volna, akik így?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!