Keresés

Részletes keresés

megint itt vagyok Creative Commons License 2020-10-22 16:51:35 161450

Én aljasabb lennék. Amelyik városban stadion épülne, azt a helyiekkel fizettetném meg sportfejlesztési adójellegű hozzájárulás címén. Meglátnánk, meddig tűrné a lakosság.

A hozzászólás:
Sokat látott Creative Commons License 2020-10-22 14:59:19 161446

Nálunk a stadionépítés előbbre való holmi vaskupolánál. Pécsett a megkérdezettek 64%-a ellenzi a stadion építést, ennek ellenére a fővezérség úgy döntött, hogy a pécsiek stadiont kapnak-természetesen a magyar adófizetők állják a költségeget. 

Előzmény:
jklmn Creative Commons License 2020-10-22 14:47:31 161444

Mi, kutyások szoktuk mondani, hogy lehet kutya nélkül is élni, de minek. 2014-ben az ukrán légi mozgékonyságú hadosztályt, amelyik helyreállította az eredeti állapotot a keleti területeken, az orosz modernizált haderőből megindított 6 zászlóalj harccsoport verte szét a mögöttük lévő hatalmas tűztámogatással. A tűztámogatás világszínvonalú volt, drón derítette fel a célokat, automatizált tűzvezető rendszer tömeges csapást mért az ukrán állásokra kazettás lőszereket alkalmaztak és meglepően nagy mennyiségben precíziós lőszereket is.A termobárikus volt a legfájóbb, mert a fedezékben lévő ukrán erőket is elpusztította. Az utóbbi háborúk tehát a drónokról szólnak, aki ébred, az meg a drónok elleni védekezésen meditál. Ha én HM lennék, rohannék Tel Avivba tanulmányozni a Vaskupola rendszert.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!