|
|
|
|
 |
hotblood
2020-10-09 23:48:05
|
279980
|
Volt már ilyen. Mostanában nemrég elvesztett szüleimmel álmodom.
Szoktál sétálni?
|
|
A hozzászólás:
 |
mustármaggombolyító
2020-10-09 20:33:00
|
279979
|
Nem, ilyeneket még nem tapasztaltam. Azt viszont igen, hogy álmomban kanalazok valami finomat, és arra ébredek, hogy a kezemet valóban a kitátott számhoz emelem, de csak a levegőbe tátogok.
Ha már álom, szoktál-e álmodban madárként repülni? |
|
Előzmény:
 |
CraStLov
2020-10-09 14:32:48
|
279978
|
Igen, ismertem meg érdekes embereket. Egy é alatt 2x költöztem, munkahelyet váltottam, de a legérdekesebb embereket nem ennek köszönhettem. :)
Igen, vannak olyan hangok, amiktől libabőrös vagyok. Csak helyeselni tudok néhány régi nagy színszünk. De ilyen Avi Kaplan énekes is, a PTX volt énekese. és Van 2-3 kedvenc énekhangom, rendszeresen hallgatom őket.
Szeretek álmodni, bár mostanában sokkal kevesebbet,mint régen, ez inkább az elmúlt évek stresszes időszakának köszönhető, mostanában térnek vissza az álmaim.
Ismtlődőek, helyszínek, témák.
Hogy milyen érzés? Ezek általában kellemes néha még erotikus álmok is. :)
Hallucináltál már ébren mindenfajta drog nélkül vagy álmodtál valami valóságosat, ami mitha meg is történt volna, úgy érezted ébredés után? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|