Keresés

Részletes keresés

Racilaci Creative Commons License 2020-10-06 13:44:01 33337

Hová fejlődjenek?-:)

 

Azzal egyébként én is elégedetlen vagyok, ahogy Brazzo az utolsó percekre hagyja ezeket a dolgokat. Persze nem tudom, hogy mennyi ebben az ő személyes döntése - mert nyilván klubstratégia ez, nem az ő hóbortja. Viszont szerintem ő egyszerűen alkatilag nem elég egy ilyen feladatra, ha én komolytalannak tartom, akkor más is - s nem véletlen, hogy ezzel gyakorlatilag folyamatosan meg kell küzdenie a német sajtóban is. Márpedig akit komolytalannak tartanak, az a last minute-transzferekben eléggé vesztő pozícióból indul, amit csak plusz pénzzel lehet kompenzálni.

 

Mindenesetre Hudson-Odoi-jal most már huzamosabb ideje égeti magát...   

A hozzászólás:
coldplayer Creative Commons License 2020-10-06 13:18:15 33336

Az eredmények alapján tavaly is megoldották és ha Hansi és a csapat hozzáteszi amit tavaly, akkor az idén is így lesz. Az meg hogy nem látom a fejlődést, marad az én problémám.

Előzmény:
Racilaci Creative Commons License 2020-10-06 10:44:29 33335

Nem tudom, nekem amit írsz, tavaly volt nagyon az érzésem. Akkor még Coutinho-val "robbantani" is kellett amolyan Tesco-gazdaságosan. De akkor is kb. az volt, amit mostanra írsz: kölcsönbe valakiket, akik csak jók lesznek valamire. 

 

Ehhez képest most azért két valódi lukat csak befoltoztak (középcsatár, jobb bekk), miközben túltengéseket pedig kezeltek. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!