Keresés

Részletes keresés

kígyószisz Creative Commons License 2020-09-22 15:42:40 16201

Valamennyinek jelentősen csökkent az eredménye (nyeresége), főleg az Inda-Labsé, annak drámaian, eközben az Indexé nőtt. Egyedül közülük. 

Tehát fenntartom: az IndaMedia érdeke volt az Index átszervezése, a saját veszteségei miatt (mivelhogy jócskán csökkent a cégeinek a nyereségessége) és nem az Indexé. 

 

Ezt csavargathatod még akármennyit, a tények tények maradnak, ha a fejed tetejére állsz is. 

A veszteség nemcsak azt jelenti, hogy nincs nyereség, hanem azt is, ha pl. feleződik a nyereség. Bizony. 

 

Te szeretsz másokat lehazugozni, holott magad vagy a hazug. Ismerünk már jól.  

A hozzászólás:
AeNau Creative Commons License 2020-09-22 15:18:08 16199

Ezt írtad:

 

"Az IndaMedia adatait nézd meg (IndaMedia Network Zrt és IndaMedia Sales Zrt) és rögtön láthatod, hogy ezek a cégek nagyon komoly veszteségeket szenvedtek el, ezek tényleg, az elmúlt pár évben."

 

Majd szólok hogy hazudtál, erre azzal igazolod magad, hogy megadod a számsort miszerint az elmúlt öt év egyike sem volt veszteséges.

Szóval kígyó, ahogy a számaid is mutatják az indasales vastagon nyereséges volt, állításoddal szemben.

 

Tudtad hogy nem igaz amit a veszteségről írtál, csak nem gondoltad, hogy utána is néz valaki állításodnak.

Előzmény:
kígyószisz Creative Commons License 2020-09-22 15:08:35 16198

Éppenhogy nem hazudtam. A három felsorolt cégből egyedül az Index nyeresége nőtt az elmúlt időszakban, tehát pont az Indexnél nem volt indokolt az a drasztikus átalakítás, amelyre felfogadták az IndaMediások a külső tanácsadókat. 

Ezt mutatják az adatok, fehéren-feketén. Engem igazolnak. 

 

(kisebb változtatásra lehet, hogy szorult az Index, de semmiképpen sem olyanra, mint amit a Gerényi-terv tartalmazott, amit egyébként az új-Indexnél sem fognak megcsinálni, legyen bármilyen is annak gazdasági helyzete, merthogy a koncepció nem jó) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!