Keresés

Részletes keresés

Sohase mondd! Creative Commons License 2020-09-21 20:58:52 16044

Ő is legendásan jól értesült:

 

http://www.atv.hu/belfold/20161208-ader-tavozni-keszul-a-reformatus-balog-zoltan-koltozhet-varba

 

Áder távozni készül, Balog Zoltán költözhet a Várba

Komoly fordulat kellene ahhoz, hogy Áder János elvállaljon egy következő ciklust, és úgy tűnik, ezt már sem ő, sem a miniszterelnök nem forszírozza, értesült az atv.hu.

A Sándor Palotából az atv.hu-hoz eljutott „jelzések” szerint Áder János úgy készül, hogy 2017 májusa után, ha lejár a ciklusa, már nem lesz köztársasági elnök. Öt évvel ezelőtt, amikor elvállalta a felkérést, azt mondta Orbán Viktornak, csak egy ciklusra készül. Az azóta eltelt időben néhányszor elbizonytalanodott, most mégis nagyon úgy tűnik, hogy jövő tavasszal távozik.

Az atv.hu értesülése szerint a miniszterelnök a közelmúltban találkozott Áder Jánossal a Sándor Palotában, és minden bizonnyal szóba került közöttük a jövő májusi államfőválasztás is. A miniszterelnök – legalábbis hozzá közelállók így tudják – hosszú ideig kifejezetten szerette volna, hogy Áder János 2017-ben se hagyja el a Várat, annak ellenére se, hogy „a közöttük lévő feltétlen bizalmon alapuló kapcsolat már nem volt a régi”.

A hozzászólás:
Sohase mondd! Creative Commons License 2020-09-21 20:54:38 16042

Nem, a Csuhajé.

Előzmény:
kígyószisz Creative Commons License 2020-09-21 20:49:35 16040

Ez ugyanaz az informátor, szerintem, aki autóvezetést is oktat, ugye? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!