Köszönöm! :)
Azt hiszem, hasonló irodalmakat olvasunk, mert hasonlóak az értesüléseink. Habár engem az nyugtatott meg, hogy lényegében régebben gyárt motort a Benelli, mint bármelyik japán márka, - még ha volt is egy kis mosolyszünet - tehát mostanra feltehetően már nem kísérleti példányokkal állnak elő. De erről a CB-ről is csupa jókat írtak, meg hogy végre elkezdtek belőle igazi túraendurot csinálni. Véleményem szerint még itt-ott lehetne csiszolni, de az irány határozottan jó! Mindenesetre a Benelli TRK-val összehasonlítva (az az igazi konkurense) vonzóbbak a paraméterei. Persze ez testalkat kérdése is.
Egyébként megértelek, én is japán párti vagyok, főleg Honda, de valahogy nem akar összejönni a kapcsolat... Ez volt az 1. Honda, amire nem csak a műszaki tartalma, hanem a megjelenése, az arányai alapján is rákívántam, és talán a fűzött küllő meg vaskosabb teló hiánya volt a legnagyobb visszatartó erő.
Habár a Leoncino baromi nyomatékos hozzá, sőt még a Versyshez képest is, azt hiszem, végül ezzel vett le a lábamról, nem is a futóművel. Na meg persze az se épp mínusz, hogy forognak utána, és ráadásul nem kellett kipufogó cserével kezdeni. :D Illetve fontos szempont volt még, hogy veterános rendezvényen se lógjak ki annyira nagyon a tömegből.
Igen, ugyanúgy 48 lóerősek vagyunk - de mint említettem a más nyomatékgörbe miatt ezt a V után egyedül autópályán lehet észrevenni. A Leonak 120-nál ér véget a komfortzónája (gondolom kb. a CB-nek is), a Versys azért ott még vidáman gyorsulgatott. De ha lehet, én kerülöm az autópályát, csak ha nagyon nagy távot kell menni és időhiány van, akkor merészkedünk fel.
Egyértelmű, hogy Neked kell, hogy tetsszen és megfeleljen, nem Ők fognak járni vele... Néha tőlem is megkérdik, hogy miért lett kisebb. De szerencsére lányoknak ilyen baromságokkal, hogy hajtóműméret meg majrécsík, nem kell foglalkoznia. Simán ignorálhatom a kérdést és nem kell belebonyolódnom a tesztoszteronháborúba. ;)
Terepen voltál amúgy a kis Hondával? Érdekelne, hogy viselkedik a V-vel összehasonlítva. |