|
|
|
|
 |
Törölt nick
2020-09-04 19:10:19
|
156707
|
Ebben a pillanatban olvastam , gazdasági szempontokat is figyelembe véve szerintem nem lesz. De ahogy néztem a Jászság is kimaradt a meghívott listából.
Bővebb info a kezelőorvosnál.., |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2020-09-04 19:07:22
|
156706
|
Dunakeszin és Szentendrén a tervek szerint nem lesz gyűjtőhely? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2020-09-04 18:54:08
|
156705
|
Faraday kalitkás ez nagyon.... Ezért jó a banános doboz! :) Bicajjal részegen esik kel az ember akkor se lesz baja...Meg nem fogja a mágnyesss
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|