Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020-09-04 19:07:22 156706

Dunakeszin és Szentendrén a tervek szerint nem lesz gyűjtőhely?

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2020-09-04 18:54:08 156705

Faraday kalitkás ez nagyon.... Ezért jó a banános doboz! :) Bicajjal részegen esik kel az ember akkor se lesz baja...Meg nem fogja a mágnyesss

 

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2020-09-04 17:41:09 156704

Ennél még nagyobb probléma lehet az elektromágneses tér ami megzavarja az ott felengedett galambok ,,radarját", a fiatalokat főleg és nehezen tudnak betájolni. Csak Ács környékén több mint hatvan szélturbina van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!