|
|
|
|
 |
Törölt nick
2020-09-04 18:54:08
|
156705
|
Faraday kalitkás ez nagyon.... Ezért jó a banános doboz! :) Bicajjal részegen esik kel az ember akkor se lesz baja...Meg nem fogja a mágnyesss
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2020-09-04 17:41:09
|
156704
|
Ennél még nagyobb probléma lehet az elektromágneses tér ami megzavarja az ott felengedett galambok ,,radarját", a fiatalokat főleg és nehezen tudnak betájolni. Csak Ács környékén több mint hatvan szélturbina van. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|