|
|
|
|
 |
Zsákó dúc
2020-09-05 19:05:30
|
156711
|
Szia! Hogy sikerült ma a Komáromi utatok?
Esetleg másoknak egyéb utak? |
|
 |
Törölt nick
2020-09-04 17:41:09
|
156704
|
Ennél még nagyobb probléma lehet az elektromágneses tér ami megzavarja az ott felengedett galambok ,,radarját", a fiatalokat főleg és nehezen tudnak betájolni. Csak Ács környékén több mint hatvan szélturbina van. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
<3285>
2020-09-04 17:18:04
|
156702
|
Erről jut eszembe..vslamelyik nap pont olvastam. Belinkekem |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|