Keresés

Részletes keresés

<3285> Creative Commons License 2020-09-04 17:13:05 156701

Nem mondom hogy nem. De most mit tudsz tenni..

Törölt nick Creative Commons License 2020-09-04 17:03:29 156700

Szélturbina erdő a környék.-:(

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2020-09-04 16:54:44 156699

Szerintem ebből a régióból a Komárom a legszarabb feleresztőhely az egész Országban! “Galambtemető“

Előzmény:
<3285> Creative Commons License 2020-09-04 16:47:40 156697

Az élet mekkora Rendező. Augusztus 20  Komárom alól tréningeztem. Vesztek galambok természetesen. A héten felcsippeztem a bandát a hétvégi versenyre úgy, hogy szintén tréningen egyet kivettem csippeztem engedtem és így tovább.. Van 2 tavalyi gyűrűsöm. Mikor elengedtem az egyiket akkor eszméltem de Fsz vagyok rakhattam volna ré egy könnyen jegyezhető csippet legalább látom hogy jön. Na majd a másikra 🙂 Rátettem a 444 es számút. Ez volt Szerdán. Ma megjött a 444 es festett szárnyal gyűrött szárnyal, le volt kötve látszik. Ja, és Komáromra gyűjtünk ma.. Állati sztori 😃 ehhez mennyi az esély!?!?.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!