|
|
|
|
 |
Törölt nick
2020-09-04 16:54:44
|
156699
|
Szerintem ebből a régióból a Komárom a legszarabb feleresztőhely az egész Országban! “Galambtemető“ |
|
A hozzászólás:
 |
<3285>
2020-09-04 16:47:40
|
156697
|
Az élet mekkora Rendező. Augusztus 20 Komárom alól tréningeztem. Vesztek galambok természetesen. A héten felcsippeztem a bandát a hétvégi versenyre úgy, hogy szintén tréningen egyet kivettem csippeztem engedtem és így tovább.. Van 2 tavalyi gyűrűsöm. Mikor elengedtem az egyiket akkor eszméltem de Fsz vagyok rakhattam volna ré egy könnyen jegyezhető csippet legalább látom hogy jön. Na majd a másikra 🙂 Rátettem a 444 es számút. Ez volt Szerdán. Ma megjött a 444 es festett szárnyal gyűrött szárnyal, le volt kötve látszik. Ja, és Komáromra gyűjtünk ma.. Állati sztori 😃 ehhez mennyi az esély!?!?. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|