Keresés

Részletes keresés

kjapp Creative Commons License 2020-09-04 13:41:10 139226

Volt hajdanán Pentacon Six a kezemben, hát nem egy riporter gép volt olyan 50 mm környéki optikájával sem. Pláne a Pentax K-1000-es gépemhez képest volt nehéz. 

A hozzászólás:
badmad Creative Commons License 2020-09-04 13:33:23 139225

Ez már nehéz valóban. Mármint ezzel az optikával. Pláne kézből...

 

Előzmény:
kjapp Creative Commons License 2020-09-04 13:10:06 139223


Szép nagy gép lehetett. Méghogy nehezek a mai gépek! :) 

A modellről meg a Szelíd motorosok-beli Denis Hopper ugrott be.
 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!